kadıkoy huzurevi

Kadıköy Huzurevi

Kadıköy Huzurevi

Hiç kimse yaşlanınca hasta olmak, elden ayaktan düşmek istemez. Ama malesef bazen şartlar mecburi olarak bakım gerektirir. Yaşlanıp hastalanırız ve belirli bir süre sonra bakıma muhtaç hale geliriz. O zaman, ihtiyaca göre evimizde ya da kaliteli bir kurumda bakım hizmeti alabiliriz. Özellikle kurumlarda bakılmak için, kalite olgusu yüksek oranda dikkat gerektiriyor. Gaya bakım merkezi olarak verdiğimiz Kadıköy huzurevi hizmeti, herkesin en iyi hizmeti alması içindir.

Hem fiziksel hem de psikolojik sağlığı açısından en profesyonel hizmeti talep edenler, Kadıköy huzurevi faaliyetlerinden fazlasıyla memnun kalacak. Eğer bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini doğru şekilde alıyorsak, yaşlılığımızda kaliteli geçer ve var olan hastalıklarım seyri daha da iyiye gider. Daha keyifli, daha uzun ve huzurlu bir ömür için Kadıköy huzurevi hizmeti, yaşlılarımızın yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Kadıköy Yaşlı Bakım Evi Merkezi

Kadıköy yaşlı bakım evi merkezi, kişiye özel bakım hizmeti sağlıyor. Dünya standartlarında hizmet veren kuruluştan her konuktan özel olarak sorumlu personellerimiz var. Konuklarımızın sağlıklı yaşam hizmetine aday olduğumuz görevimizi, huzurlu bir yaşlılık dönemi için beklentilerin kat kat üzerinde olacak şekilde yerine getiriyoruz. Yaşlılarımıza kendilerini aile sıcaklığında hissettirecek ortamı sağlarken bir taraftan da etkinliklerle zamanlarını dolu dolu geçirmelerini Kadıköy yaşlı bakım evi merkezi olarak taahhüt ediyoruz.

Eğitimli personellerle ‘’hasta bakıcı’’ tabirinin yıkıldığı merkezimizde yaşlı bakım ve sağlık hizmetleri bambaşka bir boyuta taşınıyor. Tabi ki gönlümüz herkesin kendi imkanları sayesinde yaşamını huzurlu şekilde sürdürebilmesinden yana. Ancak, hayatın biz neler getireceğini bilmediğimiz ömrümüzde, olası ihtiyaçlarda gerekli bakım hizmetini sağlamak, Kadıköy yaşlı bakım evi merkezi olarak temel prensibimiz. İlgili alanda hizmetlerimiz, meslek elemanlarının birbiriyle dayanışması içinde birbirini tamamlayıcı şekilde yürütülmektedir.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Gaya Huzurevi 2021