about-1-2

20

Yıllık Deneyim

01. Hakkımızda

Sorunlarınızla Yakından İlgileniyoruz

Yaşlı bakımı ve medikal takip tedavisi yanında haklarınızıda savunan bir destek programıyız. Otel tadında bakım evi yaşamı yanında, destek tıbbi bakım hizmeti veriyoruz.

Uzman bilgi ve teknoloji desteği ile etik değerlere bağlı kalarak, 15 yılı aşkın tecrübeli kadromuzla, sakinlerimize fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden kaliteli bakım hizmeti sağlamak amacıyla; saygı, sevgi ve şefkat dolu bir ortamda hizmet vermek ve yaşam kalitelerini arttırmaktır.

GAYA Özel Bakım ve Yaşam Üniteleri ; ön planda tuttuğu, “insanlara yardım etmenin” yol gösterici ilkesi ve bütüncül yaklaşımı ile üst düzey hizmet anlayışını Türkiye’ de model oluşturmayı ve referans gösterilen özel bakım ve yaşam üniteleri konseptini yaşatmaktır.

  • Misafir ve Çalışan Memnuniyeti; Hizmet kalitesini sürekli arttırarak misafir beklentilerinin üzerine çıkmayı hedefleyen GAYA Huzurevi ve Yaşlı Yaşam Merkezlerinden hizmet alan sakinlerimizin memnuniyetini düzenli olarak takip etmekte sunulan hizmetleri geliştirmek için kullanmaktadır.
  • Mutlu ve Güler Yüzlü ve Kuruma Bağlı Çalışanlar; Mutlu ve memnun misafirler sağlamanın en önemli önceliğidir. Kaliteli bir hizmet ancak kaliteli, eğitimli ve deneyimli ekiple sağlanır bilinciyle hareket ediyoruz.
  • Saygı, Sevgi ve Huzurlu Ortam;Gaya Huzurevi ve Yaşlı Yaşam Merkezleri’ nde hem hizmet alanlar, hem hizmet verenler Sevgi, Saygı ve Huzur ortamında hizmet alır ve hizmet verirler. Empati bizim için çok önemlidir.
  • Etik İlkelere ve Güvene Dayalı Çalışmak;  Yaşlılığı ya da hastalığı nedeniyle yatağa bağımlı sakinlerimiz, uzman doktor ve hemşirelerimiz kontrolünde, hasta bakıcılarımız eşliğinde özel odalarda tam gün hizmet alırlar. Tüm ilişkilerimizde Ahlaki kurallara uygun hareket eder, kişiler arası iletişimimizde saygılı, dürüst, iyi niyet ve anlayışlı davranırken onlara birer yaşam koçluğu bilinciyle hareket eder, yol arkadaşlığı yaparız.

GAYA Özel Bakım ve Yaşam Üniteleri

Bilindiği üzere tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşam süresi uzamış ve kronik hastalık sayısı artmıştır.
Bunun yanında yoğun iş ve şehir yaşamı ya da çeşitli sosyal durumlar büyüklerimize kendi evimizde bakımı gün geçtikçe zorlaştırmaktadır.
Onları kendi evlerinde bakıcılara emanet etmekse tek bir kisiye güvenerek yalnızlığa terk etmeyi kabullenmektir.
Geleneksel aile bağları, büyüklerimize bakımı görev bilmemiz gibi duygusal nedenlerle, aslında onların bedensel ve ruhsal sağlığına istemeden de olsa faydalı olamadığınız durumlar yaratıyor olabilir.
Çabalarınız, artan kronik hastalık sayısına bağlı olarak profesyonel bakım hizmetlerini gerektirdiği halde, doğru adresi bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz.
GAYA Özel Bakım ve Yaşam Üniteleri tam da bu ihtiyaç üzerine kurulmuş ve 7/24 bakım ve gözetime ihtiyaç duyan bireylere insan onuruna en üst düzeyde tutarak profesyonel bakım ekibi ile hizmet sunmaktadır.

GAYA Özel Bakım ve Yaşam Üniteleri Bakım evi kavramının ötesine geçerek Türkiye’de yeni bir yaşlı bakım trendi oluşturmayı hedeflemiştir. Geriatrik bireylerin her türlü ihtiyaçlarına yanıt vermek için kurulmuş ve hizmet sunduğu gruba özel Profesyonel Bakım, Hukuki ve Sosyal konularda destek sağlamaktadır. Akademik Geçmişe sahip yönetiminin önderliğinde kronik bakım hizmetlerinde hemşirelerin önemini benimseyerek Uzman Hemşire kadrosunu genişletmiştir. GAYA Yaşlılık, Alzheimer, Demans, Parkinson, ve İnme gibi çeşitli rahatsızlıkları olan, bakıma muhtaç durumda, 24 saat bakım ve gözetim ihtiyacı duyan bireylere hizmet sunmaktadır.
Görevimizin ve sorumluluğumuzun farkındalığı ile profesyonellikten hiç ödün vermeden ama geleneksel “büyüklere saygı” ilkesine sıkı sıkya bağlı olarak hizmet verdigimiz merkezimizde sizleri de aramızda görmeyi bekliyoruz.

02. Hizmetlerimiz

En İyi Bakım ve Takibi
Hakkediyorsunuz

Evde Sağlık Bakım Hizmeti

Bireye özel bakım planı

Bireysel bakım planı çerçevesinde bizimle kalan sakinlerimiz biyopsikososyokültürel açıdan her türlü ihtiyacını düşünüp özenle hazırladığımız bakım planları ile hizmet vermekteyiz.

Hemşirelik hizmeti

Hemşirelik hizmeti

Hemşirelerin en temel rolü bakımdır. Bakım merkezlerinin de kuruluş amacı kronik bakım hizmeti sunmaktır.

Doktor Hizmeti

Doktor Hizmeti

Her hafta düzenli ve sürekli gerçekleştirdiğimiz Dahiliye, Nöroloji ve Kardiyoloji Takipleri ile En Sevdikleriniz Bizimle Güvende.

huzurevi-ne-demek

Bakım Teknikerliği Hizmeti

Günümüzde Bakım Teknikerliği profesyonel bir meslek haline gelmiştir. Gelişmeleri göz önünde bulundurarak Tüm Ekibimiz Bakım Teknikeri Arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.
Yatağa Bağımlı Hasta Bakım

Kişisel Hijyen Uygulamaları

Kişisel hijyen gereksinimlerinin (Bez kullanımı ve bakımı, banyo, tırnak bakımı v.b.) profesyonel ve bilim ışığında karşılanması bizim temel görevlerimizden biridir.
Psikolojik Destek

Sosyal Hizmet Uzmanı

Sosyal Çalışmacımız tarafından dikkatli ve özenle hazırlanmış günlük programlar ve aktivitelerimiz düzenli olarak takip edilmektedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizyoterapi Hizmeti

Yaşam Merkezlerimizde kişiye özel ve grup olarak fizyoterapi – rehabilitasyon hizmeti sunulmaktadır.
Diyetisyen Hizmeti

Beslenme Hizmeti

Yaşam Merkezlerimizde tüm misafirlerimiz için kişisel diyet programına ek olarak NG-PEG ve Parenteral beslenme uygulamaları yapılmaktadır.
broadcasting-live-event_23-2148529703

7/24 Canlı İzleme

İstediğiniz an Bizi görebilirsiniz. Aşağıdaki Kullanıcı adı ve Şifre ile Linkten giriş yapabilirsiniz.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Sosyal Aktivite

Yaşam Merkezlerimizde kalan misafirlerimizin hoşça vakit geçirmeleri için çeşitli sosyal aktiviteler sunuyoruz. Zihinsel Aktiviteler, Psiko – Motor Aktiviteleri, Müzik ve Şiir dinletileri, Sanat Aktiviteleri, Sosyo- Duyusal Aktiviteler, Özel Gün Kutlamaları, Gezi Programları, Lezzet Atölyeleri ve Bedensel Egzersizler ile Sosyal Kalıyoruz.
huzurevi-ne-demek

Uzun Süreli Dönemsel Gündüzlü Bakım

Sağlık hizmetleri / nekahat, kemoterapi, ameliyat veya tedavi öncesi destek ve terminal dönem hizmetleri.
Doktor Hizmeti

Genel Sağlık Taraması

Kurumlarımıza ilk kabul ettiğimiz En Sevdiklerinizi düzenli olarak Genel Sağlık taraması ile takip ediyoruz.
faq-1-1

03. Neden Gaya?

Beklentilerin Üstünde Bakım, Bİlgi

20 Yıllık medikal bakım ve takip tedavi konusunda tecrübemiz ile konuklarımıza her adımda hizmet sunuyoruz. Gelişmiş yaşlı bakımı teknikleri, güncel yaklaşımlar, modern bakım rehberleri ile deneyim ve tecrübemiz ile destek oluyoruz.

Otel Konforunda Konaklama

7/24 Sağlık Ekibi

Uzman Personel

Sağlık Hukuğu Danışmanılığı

04. Ekibimiz

Alanından Uzman
Deneyimli Kadro

gaye-oz-esmeray

Gaye Öz

Kurucu

FehmiEsmeray

Av. Fehmi Esmeray

Hukuk Danışmanı

AH Arka Plan

Dr. Bilgin Sait

Dahiliye Uzmanı Konsültan

avatar

Mehmet Muslu

Çözüm Ortağı

avatar

İkbal Şentürk

Hemşirelik Hizmetleri Koordinatörü

avatar

Ruhat Kaya

Sorumlu Müdür

avatar

Serkan Binmiş

Hemşirelik Hizmetleri Koor. Yard.

05. Etkinlikler

Sonraki Etkinliğimize
Sizde Katılın

05. Son Eklenen İçerikler

Bilgi Paylaştıkça Değerlenir

Sancaktepe Huzurevi
Blog

Sancaktepe Huzurevi

Sancaktepe Huzurevi Günümüzde, eski zamanlara oranla birçok hizmetin kapsamı değişti. Sancaktepe huzurevi hizmeti de bunlardan biri. Eskiden, huzurevi denildiğinde yaşlıların sadece barınma ve yeme içme ihtiyaçlarının […]

Pendik Huzurevi
Blog

Pendik Huzurevi

Pendik Huzurevi Sağlıklı ve huzurlu bir hayatın, yaşam kalitesiyle doğrudan alakası var. Hepimiz geleceğimizi düşünürüz. İleride bizi nasıl bir hayatın beklediği konusunda […]

Maltepe Huzurevi 
Blog

Maltepe Huzurevi 

Maltepe Huzurevi Bir huzurevi düşünün, konumu itibariyle de dekorasyonu ve hizmet kapasitesi açısından da alanında farklı bir deneyim yaşatıyor. Maltepe huzurevi, kaliteli bir […]

Gaya Huzurevi 2021